€ 1450 euro netto/m-c

Od zaraz fizyczna praca Niemcy 2018 bez języka przy sortowaniu ubrań München

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2017 02:14

Od zaraz możliwość zatrudnienia w Monachium dla osób bez znajomości języka. Fizyczna praca w Niemczech 2018 przy sortowaniu odzieży używanej z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 1450 euro za miesiąc netto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w sortowni polegająca na segregacji ubrań używanych przy taśmie lub stołach ze względu na jakość oraz rodzaj
  • obowiązkiem pracownika będzie wyrabianie norm dziennych, przez pierwszy miesiąc będą one odpowiednio niższe

Wymagania:

  • szybkie uczenie się
  • wysoka sprawność fizyczna
  • motywacja i chęć do pracy
  • samodyscyplina
  • pracowitość i zaangażowanie
  • elastyczność i otwartość

Oferujemy:

  • pracę w systemie zmianowym po 8 godzin dziennie
  • ubrania robocze i środki ochronne
  • bezpłatne zakwaterowanie na miejscu
  • wsparcie polskiego konsultanta
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia na konto

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszeń z CV, aktualnym zdjęciem oraz opisem własnej osoby na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Niemcy praca fizyczna przy sortowaniu odzieży używanej, Monachium”

W wiadomości prosimy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-fizyczna-bez-znajomosci-jezyka-sortowanie-odziezy-monachium/

Nr ogł.: 5305901270a59887

12 komentarzy aby “Od zaraz fizyczna praca Niemcy 2018 bez języka przy sortowaniu ubrań München”

  1. iesdem gotowy do pracy 667301884

  2. Dwie osoby chętne do pracy tel. 531253256

  3. Jestem w Monachium,jestem zainteresowana szukam pracy 🙂 e-mail: niemasensuu@gmail.com

  4. Witam prosze o kontakt jestem zainteresowana oferta obecnie mieszkam w Singen pozdrawiam.

  5. Godowy to pracy z góry dziękuję.
    Mój numer tele 0151 68552294.

  6. Łukasz dn. 11 maja 2017 @ 15:07

    Witam jestem gotowy do podjęcia pracy. Pracowałem na podobnym stanowisku. 518 677 227 .

  7. Witam jestem gotowa do pracy.Z gory dziekuje.Moj num.tel 537 772 424

  8. Jestem chętna do podjęcia pracy. Mój tel. 694 017 220.

  9. Monika_13 dn. 19 maja 2017 @ 12:30

    Jestem gotowa do podjęcia pracy . Mój nr 694 017 220

  10. Agnieszka Kwiatkowski dn. 31 maja 2017 @ 16:23

    Dzień dobry jestem zainteresowana tom pracom proszę od pisać esemes em na muj numeru telefonu 721470761

  11. witam jestem gotowa do podjecia pracy.