€ 2000 - 2800 brutto/mc

Od zaraz dla par praca w Niemczech magazyn RTV bez znajomości języka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 stycznia 2021 20:10

Bez znajomości języka możliwość podjęcia od zaraz pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Bremen dla par na magazynie hurtowni sprzętu RTV. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Bremen.

Wynagrodzenie: 2000 – 2800 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań pomocniczych na magazynie;
  • kompletowanie zamówień na podstawie listy;
  • dbanie o czystość w miejscu pracy;
  • obsługa urządzeń magazynowych (wózki, skanery);
  • przeprowadzanie regularnych inwentaryzacji;
  • aktualizacja danych w systemie komputerowym itp.

Wymagania:

  • samodyscyplina;
  • dostępność od zaraz;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu, ale nie starsze niż 3 miesiące;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz na 3 miesiące, a dla najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy;
  • zakwaterowanie w cenie 450 € na mc od pary;
  • ubezpieczenie;
  • legalną pracę;
  • wypłatę zawsze na czas.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu należy podać informację o dyspozycyjności, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczeniu.

CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem prosimy kierować na adres e-mail: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Magazyn hurtowni sprzętu RTV, imię i nazwisko”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-na-magazynie-hurtowni-rtv-od-zaraz-bremen/

wyświetleń: 518, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 1525ff8a6196854f