€ 2300 brutto/mc

Od zaraz dla par Niemcy praca na magazynie słodyczy bez języka w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 września 2021 22:15

Bez znajomości języka poszukiwani od zaraz magazynierzy do pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla par w Berlinie na magazynie hurtowni słodyczy. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2300 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • praca w charakterze pomocnika magazyniera;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • przyjmowanie oraz rozładowywanie dostaw, przeprowadzanie kontroli jakości, zbieranie zamówień, pakowanie, obsługiwanie różnych urządzeń itp.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • dostępność od zaraz;
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na magazynie;
  • odpowiedzialność;
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • próbną niemiecką umowę o pracę z opcją jej przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • płatny urlop;
  • zatrudnienie w systemie zmianowym;
  • pracę od zaraz;
  • wypłatę zawsze na czas;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach w cenie 300 € na mc.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz: http://bit.do/rekrutacja-leiharbeiter

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-dla-par-na-magazynie-slodyczy-berlin/

Nr ogł.: 9186149f806d83e0