€ 9,50 euro/h brutto

Od zaraz dam sezonową pracę w Niemczech bez języka ogrodnictwo Löbau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Löbau
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 lutego 2018 06:49

Propozycja sezonowej pracy w Niemczech dla kandydatów bez znajomości języka. Ogrodnictwo – możliwość zatrudnienia od zaraz w Löbau przy kwiatach oraz sadzonkach.

Stanowisko: pracownik sezonowy w ogrodnictwie

Miejsce: Löbau, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 9,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca sezonowa w ogrodnictwie przy pielęgnacji kwiatów oraz sadzonek
  • zadaniem pracownika będzie podlewanie, nawożenie, podcinanie oraz pakowanie kwiatów

Wymagania:

  • pełna samodzielność brak spóźnień
  • dobra kondycja
  • pracowitość i zaangażowanie
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • pracowitość
  • pełna samodzielność
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • darmowe zamieszkanie w trakcie trwania umowy
  • legalne zatrudnienie od zaraz na niemieckich warunkach
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • dobre zarobki

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z CV, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem „Niemcy praca przy kwiatach – Löbau”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/lobau-od-zaraz-sezonowa-praca-niemcy-przy-kwiatach-w-ogrodnictwie-2018/

wyświetleń: 2060, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 3325a728f7e269fe

5 komentarzy aby “Od zaraz dam sezonową pracę w Niemczech bez języka ogrodnictwo Löbau”

  1. Witam. Jesteśmy z narzeczoną zainteresowani praca. Mamy samochód na wyjazd. Gotowość do wyjazdu od zaraz. Nr kontaktowy 601848588. Lub 515074675

  2. Witam. Jestem zainteresowana pracą. Posiadam wlasny samochód. Prosze o kontakt telefon 888081415

  3. Witam . Mam 24 lata jestem zainteresowana praca. Posiadam własny transport.

  4. Dzień dobry. Posiadam własny transport. Jestem osoba młoda. 732787420

Zostaw odpowiedź do Jadzia