€ 16,50 brutto na godz.

Od zaraz dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu lotniska w Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 stycznia 2020 20:08

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla sprzątaczy-sprzątaczek. Zatrudnienie w Düsseldorfie przy sprzątaniu terminala lotniska z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 16,50 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • fizyczna praca przy sprzątaniu terminala lotniska;
  • pracownik będzie sprzątał toalety i poczekalnie, mył podłogi opróżniał kosze itp.

Wymagania:

  • samodzielność;
  • bezkonfliktowość;
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu przynajmniej podstawowym;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • chęć pracy na 3 zmiany;
  • rzetelność;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 250 Eur na mc od osoby na czas trwania okresu próbnego;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • pracę na 3 zmiany;
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności;
  • niemiecką umowę o pracę – najpierw na okres próbny z możliwością jej przedłużenia;
  • dokładne szkolenie pracownicze.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać na adres e-mail: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: sprzątanie terminala na lotnisku, Düsseldorf 01/20

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-od-zaraz-przy-sprzataniu-terminala-na-lotnisku-w-dusseldorf-2020/

Nr ogł.: 2975e0f41708d904