€ 10,50 - 13,50 brutto/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu kina bez języka Hanower 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 czerwca 2019 19:37

Dla sprzątaczek oferta pracy w Niemczech aktualna od zaraz przy sprzątaniu kina. Zatrudnienie w Hanowerze bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Hanower.

Wynagrodzenie: 10,50 – 13,50 Eur brutto na godz. w zależności od posiadanych umiejętności i znajomości języka.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o czystość w salach kinowych oraz w ogólnodostępnych pomieszczeniach, na korytarzu, w części restauracyjnej oraz w pomieszczeniach dla pracowników;
  • sprzątanie łazienek, odkurzanie, mycie podłóg itp.

Wymagania:

  • samodzielność, pracowitość;
  • odpowiedzialne wykonywanie swoich zadań;
  • rzetelność;
  • umiejętność pracownia pod presją czasu;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia oraz przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • bez nałogów.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od czerwca i lipca 2021;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • wsparcie przy sprawach urzędowych, które dotyczą podjęcia legalnej pracy w Niemczech;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • najpierw umowę na 3 miesiące, a dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia pracy na stałe;
  • przez okres próbny możliwość skorzystania z płatnego zakwaterowania w cenie 220 Eur miesięcznie, a po przedłużeniu umowy trzeba znaleźć zakwaterowanie we własnym zakresie.

Aplikacja:

CV należy przesłać na adres: pl.stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu: „Sprzątanie kina/Hanower + imię i nazwisko”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-przy-sprzataniu-kina-od-zaraz-hanower/

Nr ogł.: 8055cfdfea0d64af

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.