€ 13 euro/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu galerii handlowej Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 13 maja 2017 01:17

Możliwość zatrudnienia w galerii handlowej z Kolonii. Od zaraz dobrze płatna praca w Niemczech przy sprzątaniu dla kandydatów z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce pracy: Kolonia, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 13 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na sprzątaniu centrum handlowego zgodnie z grafikiem
  • do obowiązków pracownika będzie należało wynoszenie śmieci, maszynowe mycie podłóg, czyszczenie toalet oraz dokładanie środków higienicznych
  • inne bieżące zadania oraz zgłaszanie awarii i usterek

Wymagania:

  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie doświadczenia w sprzątaniu
  • samodyscyplina
  • świetna organizacja czasu
  • pracowitość i sumienność
  • wysoka kultura osobista
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Oferujemy:

  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania
  • pracę w systemie zmianowym
  • pomoc w sprawach formalnych
  • opiekę rezydenta
  • zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach od zaraz
  • pracę na podstawie umowy z okresem próbnym oraz możliwością stałego zatrudnienia

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zgłoszenia zawierające CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: sprzątanie galerii handlowej

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-przy-sprzataniu-galerii-handlowej-kolonia-od-zaraz/

wyświetleń: 909, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 28459162294e4a65