€ 1770 euro brutto miesięcznie

Od zaraz dam pracę w Niemczech produkcja opakowań bez znajomości języka Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2017 02:17

Propozycja zatrudnienia w fabryce z Hanoweru dla Polaków bez znajomości języka. Od zaraz opcja atrakcyjnej pracy w Niemczech na produkcji opakowań kartonowych.

Stanowisko: pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Hanower, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 1700 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na przygotowywaniu kartonowych opakowań zgodnie z życzeniem klienta dotyczącym nadruku, sposobu składania, wycinania i sklejania
  • zadaniem pracownika będzie nanoszenie poprawek, pakowanie gotowych artykułów oraz foliowanie
  • osoba zatrudniona będzie współpracowała także z innymi działami

Wymagania:

  • zdolność wydajnej pracy w szybkim tempie
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • dyspozycyjność od zaraz
  • status osoby niekaranej
  • zaangażowanie i pracowitość
  • szybkie uczenie się
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę na podstawie niemieckiej umowy z ubezpieczeniem oraz opłacaniem składek
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych
  • zamieszkanie na miejscu za 200 euro miesięcznie
  • prace na stabilnych warunkach

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, wiadomość z CV w języku niemieckim lub polskim należy przesłać na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Produkcja opakowań – Niemcy praca od zaraz, Hannover

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-produkcja-opakowan-od-zaraz-hannover/

wyświetleń: 1311, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 93559011d163ce61

2 komentarze aby “Od zaraz dam pracę w Niemczech produkcja opakowań bez znajomości języka Hanower”

  1. chcem podioci prace667301884

  2. Andrzej dn. 1 maja 2017 @ 14:23

    Chcę podjąć prace tel, 792793978