€ 10 euro/h + prowizje

Od zaraz dam pracę w Niemczech na myjni samochodowej bez języka Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 marca 2016 18:21
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
myjnia-reczna-samochodowa

Myjnia samochodowa z Drezna poszukuje od zaraz pracowników fizycznych do pracy w Niemczech. Oferta bez znajomości języka niemieckiego z zakwaterowaniem na miejscu (płatnym).

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Drezno, Niemcy

Pensja: 10 euro brutto na godzinę plus dodatkowo prowizja od każdego umytego samochodu

Zadania:

  • bezdotykowe mycie karoserii samochodów za pomocą myjki ciśnieniowej
  • sprzątanie wnętrza – mycie szyb, wycieranie deski rozdzielczej, odkurzanie, trzepanie dywaników, etc.
  • autodetaling – woskowanie, polerowanie
  • konserwacja nadwozia poprzez nakładanie powłoki teflonowej

Wymagania:

  • elastyczność godzinowa
  • wysoka sprawność fizyczna
  • wytrzymałość
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dokument potwierdzający niekaralność
  • czynne prawo jazdy kat.B

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz w firmie z ugruntowaną pozycją na niemieckim rynku
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • odpłatne zamieszkanie niedaleko myjni, koszt miesięczny to 100 euro
  • duża liczba godzin
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • ubezpieczenie i odprowadzanie składek

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.
Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy skierować za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:
„Praca Niemcy na myjni samochodowej, Drezno”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@job4u.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-na-myjni-samochodowej-bez-znajomosci-jezyka-drezno/

Nr ogł.: 88156fd4d83ebe41

Linki sponsorowane

1 odpowiedź aby “Od zaraz dam pracę w Niemczech na myjni samochodowej bez języka Drezno”

  1. Tomasz szarata i iwona dalidowicz dn. 9 kwietnia 2016 @ 12:07

    Jestesmy zainteresowani ta praca mamy duże doświadczenie na myjni samochodowej przez 3 lata w Anglii.Nasz nr.kontaktowy 0048502344263,0048537328727 .Gotowi od zaraz

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.