€ 13,50 brutto/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech na myjni samochodowej bez języka Berlin 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 lutego 2020 19:52

Zatrudnienie w Berlinie 2020 bez znajomości języka na myjni samochodowej. Aktualna od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech z zakwaterowaniem bezpłatnym, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 13,50 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • fizyczna praca przy całościowym myciu oraz sprzątaniu samochodów osobowych albo dostawczych;
  • praca z wykorzystaniem nowoczesnych sprzętów, takich jak: myjki i polerki, a także z użyciem profesjonalnej chemii.

Wymagania:

  • wysoka kondycja fizyczna;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • odpowiedzialność;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • atutem będzie znajomość j. niemieckiego lub angielskiego na każdym poziomie;
  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • pełna samodzielność, pracowitość;
  • dokładne wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • zapoznanie z obowiązkami;
  • darmowe zakwaterowanie z dostępem do lodówki, wyposażonej kuchni, łazienki z pralką oraz do Internetu po Wi-Fi;
  • zatrudnienie na 3 miesiące próbne z możliwością podjęcia stałego zatrudnienia dla najlepszych pracowników;
  • ubezpieczenie;
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres e-mail: arbeiteinstellen@fastem.com z podaniem tytułu: Niemcy praca fizyczna na myjni, Berlin 2020

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-fizyczna-od-zaraz-na-myjni-samochodowej-bez-jezyka-berlin-2020/

Nr ogł.: 3305e4173fa38bc2