€ od 13,00 brutto/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech na magazynie zabawek bez języka Poczdam 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Poczdam
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 lutego 2020 16:31

Bez doświadczenia potrzebne od zaraz osoby do pracy w Niemczech na magazynie zabawek. Zatrudnienie w Poczdamie bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Poczdam.

Wynagrodzenie: od 13,00 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie produktów zgodnie z zamówieniami składanymi drogą elektroniczną;
  • pakowanie oraz wysyłanie produktów;
  • dbanie o porządek na magazynie;
  • rozładowywanie dostaw, a także rozliczanie się z przyjętych towarów;
  • przeprowadzanie regularnych inwentaryzacji.

Wymagania:

  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • pełna samodzielność;
  • brak uzależnień;
  • zmotywowanie do pracy;
  • samodyscyplina;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • szkolenie pracownicze;
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • bardzo dobre wynagrodzenie + premie i dodatki;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • płatny urlop;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • ubezpieczenie dla pracownika oraz jego rodziny.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy przesyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres e-mail: arbeiteinstellen@fastem.com z podaniem tytułu: Niemcy praca hurtownia zabawek | Poczdam 2020

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-zabawek-od-zaraz-poczdam-2020/

Nr ogł.: 8615e4bf5e1af110