€ 1650 euro brutto miesięcznie

Od zaraz dam pracę w Niemczech magazyn bez znajomości języka Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 23 grudnia 2016 01:29

Od zaraz poszukujemy chętnych do pracy w Niemczech na magazynie z chemią gospodarczą. Oferta z Frankfurtu nad Menem dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik magazynu

Miejsce: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Zarobki: 1650 euro brutto za miesiąc

Opis stanowiska:

  • praca fizyczna na magazynie z proszkami do prania, tabletkami do zmywarek, odświeżaczami oraz innymi środkami czystości
  • zadaniem pracownika będzie realizacja zamówień oraz umieszczanie towarów na paletach przy użyciu wózka widłowego

Wymagania:

  • gotowość natychmiastowego wyjazdu do Niemiec
  • dobra kondycja i siła fizyczna
  • okazanie dokumentu potwierdzającego niekaralność
  • brak uzależnień, zakaz palenia na terenie hurtowni oraz możliwe kontrolę na zawartość alkoholu
  • mile widziane doświadczenie magazynowe
  • pracowitość i sumienność

Oferujemy:

  • wysokie zarobki wypłacane w terminie
  • wsparcie w znalezieniu lokum niedaleko zakładu
  • szkolenia na stanowisku pracy
  • szansę podjęcia stałego zatrudnienia dla najlepszych
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • umowę na niemieckich warunkach

Aplikacja:

Wiadomości aplikacyjne z dopiskiem „Praca Niemcy na magazynie z chemią gospodarczą, Frankfurt nad Menem” należy przesłać na adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-od-zaraz-na-magazynie-z-chemia-gosp-bez-jezyka-frankfurt-nad-menem/

wyświetleń: 1904, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 302585c354352646

9 komentarzy aby “Od zaraz dam pracę w Niemczech magazyn bez znajomości języka Frankfurt nad Menem”

  1. Jestem zainteresowany oferta pracy.prosze o kontakt 572 622 904

  2. Dzień dobry jestem zainteresowany pracą proszę o kontakt na numer 576-762-309 z poważaniem Sebastian Zakrzewski

  3. Olszewski Krzysztof dn. 29 grudnia 2016 @ 22:29

    Witam

    Jestem zainterosowany tą. Oferto pravy prosze. O kontakt 031687125101 krzysztof

  4. Przemysław Janicki dn. 4 stycznia 2017 @ 20:24

    Witam.Jestem zainteresowany ofertą pracy.Podaje nr.570 367 738

  5. Pawel chwilka dn. 5 stycznia 2017 @ 09:42

    Jestem zainteresowany posiadam unijne uprawnienia na wózki widłowe.tel 782787207 pozdrawiam

  6. Mikołaj Grys dn. 13 stycznia 2017 @ 16:05

    Jestem zainteresowany praca i gotowy od zaraz moj numer telefonu +48 575865545 wiecej informacji przeslalem na maila. Mikolaj

  7. krzysztof horecki dn. 18 stycznia 2017 @ 17:41

    Witam jestem zaineresowany oferta pracy.prosze o kontakt 01789050571

  8. Jestem zainteresowana praca prosze o kontakt. 733734850

  9. Witam jestem zainteresowana proszę o kontakt 15143322172

Zostaw odpowiedź do Przemysław Janicki