€ 2800 - 3500/mc

Od zaraz dam pracę w Niemczech dla kierowcy kat.B Monachium z podstawowym językiem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 13 grudnia 2018 18:49

Firma z Monachium zatrudni kierowców kat.B od zaraz do przewozu osób luksusowymi autami. Praca w Niemczech z podstawową znajomością języka – wymagamy kultury osobistej i dyskrecji.

Stanowisko: szofer.

Lokalizacja: Monachium.

Wynagrodzenie: 2800 – 3500 EUR miesięcznie.

Start: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie luksusowych samochodów (BMW 7, Audi A8, Jaguar XJ);
  • przewóz klientów według ustalonego grafiku;
  • obsługa wesel, wieczorów kawalerskich i panieńskich itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • schludny wygląd;
  • kultura osobista;
  • prawo jazdy kat.B od co najmniej 4 lat;
  • co najmniej podstawowy język niemiecki;
  • umiejętność samodzielnej pracy;
  • dobra organizacja czasu.

Oferujemy:

  • uniform roboczy;
  • dobre wynagrodzenie i atrakcyjne dodatki;
  • elastyczny grafik;
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia;
  • pomoc w szukaniu zakwaterowania;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w Niemczech.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres e-mail:

stellenanzeige@contractor.net z dopiskiem w temacie wiadomości „Kierowca kat.B, przewóz klientów premium – imię i nazwisko”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-kierowca-kat-b-z-podstawowym-jezykiem-monachium/

wyświetleń: 991, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 6045c120b3ca331b

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.