€ 9,20 euro za godzinę brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka przy pakowaniu kawy Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 lipca 2016 21:12

Zakład z Berlina przyjmie Polaków do pakowania kawy, bez znajomości języka. Niemcy praca od zaraz na okres 3 miesięcy z zakwaterowaniem bezpłatnym oraz satysfakcjonującym wynagrodzeniem.

Stanowisko: pracownik pakujący.

Lokalizacja pracy: Berlin.

Stawka godzinowa: 9,20 euro brutto.

Wolne miejsca: 5.

Obowiązki na stanowisku:

  • praca polega na pakowaniu kawy w zestawy promocyjne;
  • każdy zestaw składa się z kubka i słoika z kawą;
  • pakowanie zestawów w pudełka plastikowo-kartonowe;
  • paletowanie gotowych zestawów, owijanie palet folią;
  • zdawanie raportów z wykonywanej pracy.

Wymagania:

  • predyspozycje do pracy jednostajnej i monotonnej;
  • sprawność fizyczna, szczególnie manualna;
  • dyspozycyjność na 3 miesiące;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • staranność i delikatność jednocześnie;

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące;
  • odprowadzanie składek oraz ubezpieczenie;
  • zakwaterowanie bezpłatne;
  • zatrudnienie na pełny etat z możliwością nadgodzin;
  • pracę od zaraz;
  • miłą atmosferę;
  • możliwość dorobienia w czasie wakacji.

Aplikacje:
CV ze zdjęciem, najlepiej w języki niemieckim, prosimy wysyłać pod adres e-mail:

  • dringende@europe.com

W temacie wiadomości należy wpisać: pakowanie-kawy7/16

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-od-zaraz-przy-pakowaniu-kawy-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

Nr ogł.: 960577be61223d4e

12 komentarzy aby “Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka przy pakowaniu kawy Berlin”

  1. sebastian dn. 6 lipca 2016 @ 13:01

    Witam jestem zainteresowany ofertą bez nałogów z własnym samochodem numer telefonu 668349434.

  2. Marzenasz1212 dn. 6 lipca 2016 @ 19:33

    Jeste zainteresowana Państwa oferta Proszę o podanie numeru kontaktowego lub proszę o kontakt +4915785265067

  3. Kazimierz i Weronika dn. 8 lipca 2016 @ 15:46

    Witam
    Jesteśmy parą szukającą pracy i jesteśmy zainteresowani tą pracą.
    Mieszkamy 30km od granicy posiadamy prawo jazdy oraz auto.
    Prace możemy podjąć nawet od zaraz..

    • Kazimierz i Weronika dn. 8 lipca 2016 @ 15:48

      Witam
      Prace możemy podjąć nawet od zaraz. tel kontaktowy +48 602100216

  4. aneta-k dn. 11 lipca 2016 @ 22:50

    Dwie osoby chętne do wyjazdu od zaraz. Bardzo prosze o kontakt pod numerem 517140421

  5. martini1906 dn. 13 lipca 2016 @ 16:23

    Witam. Jestem zainteresowany ofertą. Gotowy do wyjazdu i pracy od zaraz. Sumienny doświadczony w pracy na linii produkcyjnej, bez nałogów. Proszę o kontakt 787531727 Z poważaniem Marcin

  6. magdalena nowak dn. 14 lipca 2016 @ 20:23

    Pracowałam już na produkcji i bym chciałaa u państwa sprubowac

  7. Witam, dwie pary poszukują pracy od zaraz. W wieku od 23-do 28. Państwa warunki nam odpowiadają. prosze o kontakt : 514422154

  8. Witam. Dwie pary w wieku od 23 do 28 lat chetne podjecia pracy z doswiadczeniem. Prosze o kontakt pod numerem tel. 739 029 821. Pozdrawiam.

  9. Daniel Czechowski dn. 22 lipca 2016 @ 10:37

    Witam chciał bym zacząć prace od zaraz ,mój numer 535609270

  10. Małgorzata Moszyńska dn. 1 sierpnia 2016 @ 16:52

    Witam, czy byłaby możliwość pracy w wakacje na dwa miesiące?

  11. gunianowa dn. 3 sierpnia 2016 @ 16:10

    Witam. Jestem zainteresowana panstwa ofertą pracy. Obecnie przebywam w Berlinie u chłopaka który tu mieszka I pracuję.Jestem gotowa podjąć pracę w każdej chwili. Jestem osobą dyspozycyjna i odpowiedzialną. Proszę o kontakt tel + 49 015228063784 lub +49 783982693 oraz e-mail agnulka@poczta.onet.pl. Serdecznie pozdrawiam Agnieszka

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.