€ 13 brutto/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na magazynie z zabawkami Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 grudnia 2016 01:18

Poszukujemy od zaraz magazynierów do zatrudnienia w Kolonii bez znajomości języka i doświadczenia. Tymczasowa praca w Niemczech na magazynie hurtowni zabawek.

Stanowisko: magazynier

Miejsce: Kolonia, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 13 euro za godzinę brutto

Liczba wakatów: 5

Opis stanowiska:

  • praca polega na zbieraniu zamówień online, pakowaniu towarów oraz przygotowywaniu ich do wysyłki
  • zadaniem pracownika jest pomoc stałym pracownikom przy wzmożonym ruchem przedświątecznym
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za liczenie towarów oraz prace porządkowe na magazynie

Wymagania:

  • umiejętność logicznego myślenia
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • dobre zorganizowanie
  • niekaralność
  • gotowość brania nadgodzin
  • dostępność od zaraz
  • zdolność pracy w grupie
  • bezkonfliktowość

Oferujemy:

  • tymczasową pracę na okres 6 tygodni
  • miejsce do zamieszkania w cenie 200 euro na cały czas trwania umowy
  • możliwość przedłużenia współpracy dla 2 najlepszych pracowników

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z CV, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres: neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Praca Niemcy na magazynie z zabawkami od zaraz, Kolonia”.

W wiadomości prosimy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-z-zabawkami-bez-jezyka-kolonia/

Nr ogł.: 404584ed92095619

1 odpowiedź aby “Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na magazynie z zabawkami Kolonia”

  1. P
    Paulina litwin brzeziny 35a wyrazam zgode na przetworzenie moich danych osobowych prosze o pilny kontakt pod numerem 720870735

Zostaw odpowiedź do paulina litwin