€ 1800 euro/m-c brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech 2017 bez języka na magazynie AGD Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 października 2017 00:18

Zatrudnimy od zaraz w hurtowni z Kolonii 2 kandydatów bez znajomości języka. Praca w Niemczech 2017 na magazynie ze sprzętem AGD przy zbieraniu towarów na zamówienia.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce: Kolonia, Niemcy

Start: od zaraz

Płaca: 1800 euro za miesiąc brutto

Czas trwania umowy: co najmniej 3 miesiące

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie hurtowni ze sprzętem AGD – lodówki, roboty kuchenne, mikrofalówki, suszarki, odkurzacze, itp.
  • zadaniem pracownika będzie dbanie o porządek na magazynie oraz kompletowanie zamówień z użyciem skanera
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie umieszczanie towarów na paletach, pakowanie oraz przygotowanie do wysyłki

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia na magazynie
  • świetna organizacja czasu
  • odpowiedzialność i pracowitość
  • pełna samodzielność
  • status osoby niekaranej
  • zaradność i pomysłowość

Oferujemy:

  • zakwaterowanie z dostępem do internetu częściowo opłacane przez pracodawcę, koszt dla
  • pracownika to 150 euro za miesiąc
  • pomoc współpracowników
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę
  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • możliwość otrzymywania zaliczek

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń z CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

zuver-cv@consultant.com z dopiskiem „magazynAGD/11/2017”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-agd-bez-znajomosci-jezyka-koln/

wyświetleń: 850, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 87559f7a48fe006a

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.