€ 13,50 brutto/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na magazynie AGD Berlin 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 marca 2020 20:29

Hurtownia z Berlina potrzebuje od zaraz osób do pracy w Niemczech na magazynie AGD. Zatrudnienie dla magazynierów bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 13,50 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • wspomaganie prac pomocniczych na magazynie z AGD;
  • do zadań będzie należało: rozładowywanie dostaw oraz ich rozliczanie, a także zbieranie zamówień, dbanie o porządek, aktualizacja danych w systemie komputerowym itp.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • odpowiedzialność;
  • zaświadczenie o niekaralności;
  • atutem będą uprawnienia na wózki widłowe;
  • zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • umowę czasową z opcją podjęcia stałego zatrudnienia;
  • pełny etat.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail: arbeitbeiuns2020@fastmail.de z podaniem numeru referencyjnego: ma/b/04/20

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-od-zaraz-na-magazynie-hurtowni-agd-bez-znajomosci-jezyka-berlin-2020/

Nr ogł.: 1585e7cd2e775f15

1 odpowiedź aby “Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na magazynie AGD Berlin 2020”

  1. robser1971 dn. 18 kwietnia 2020 @ 07:46

    jestem zainteresowany kierowca kat c uprawnienia na wozki widłowe tel 607 766 475