€ 15/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na budowie przy elewacjach, Hamburg 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 marca 2022 18:50
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
docieplenia praca za granica na budowie 2018

Firma z Hamburga od zaraz poszukuje budowlańców do pracy w Niemczech również bez znajomości języka. Zatrudnienie przy elewacjach i remontach obiektów. Zakwaterowanie dla pracowników będzie zorganizowane.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Zarobki: od 15 euro na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • praca na budowie przy elewacjach oraz remontach i wykończeniach
  • do zadań należeć będzie montaż dociepleń, tynkowanie, nakładanie paneli elewacyjnych, samodzielny montaż parapetów czy płytki klinkierowej

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat. B będzie mile widziane
  • doświadczenie w pacy na budowie i przy remontach
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • wsparcie w zorganizowaniu miejsca zamieszkania
  • opcja regularnych zjazdów do Polski – do uzgodnienia z koordynatorem na miejscu
  • terminowe wypłacanie pensji
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w polskiej firmie lub na własnej działalności
  • atrakcyjną stawkę godzinową na start
  • opcja pobierania zaliczek po pierwszym tygodniu
  • zatrudnienie na dłużej

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • 602 530 667

Zgłoszenia można również wysyłać mailowo z załączeniem CV, na adres:

  • praca@LDconsulting.eu z dopiskiem „Pracownik budowlany”

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/pracownik-budowlany-elewacje-hamburg-niemcy-CID4-IDIzRBQ.html

wyświetleń: 253, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 721622a6411c1e62