€ 8,70 euro brutto/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka Bremen dla par na magazynie z kosmetykami

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2015 05:15

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech dla par na magazynie z kosmetykami przy komisjonowaniu i pakowaniu. Zatrudnienie w Bremen od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Komisjoner na magazynie

Start: od zaraz

Zarobki: 8,70 euro brutto/h

Miejsce: Bremen

Obowiązki:

  • dbanie o porządek na magazynie
  • komisjonowanie i zbieranie towaru
  • kontrola jakości przed wysłaniem
  • domawianie braków magazynowych
  • pakowanie
  • wysyłka lub wydanie

Oczekiwania:

  • odpowiedzialne podchodzenie do powierzonych zadań
  • zmotywowanie
  • dobra sprawność fizyczna
  • zaświadczenie o niekaralności
  • sprawna obsługa komputera

Oferta:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • praca od zaraz
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • wsparcie w zorganizowaniu kwatery
  • szkolenie wprowadzające

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres:

OGŁOSZENIE NIEKATUALNE

wyświetleń: 1828, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 45355de74f69308c

1 odpowiedź aby “Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka Bremen dla par na magazynie z kosmetykami”

  1. witam jestesmy zainteresowane wspolpraca. Prosimy o kontakt pod num. tel: 885780888
    pozdrawi-amy

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.