€ 1950-2650 brutto mc

Od zaraz dam pracę na produkcji kosmetyków bez znajomości języka Köln 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 lipca 2019 22:32

Bez doświadczenia poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Niemczech na produkcji kosmetyków. Zatrudnienie w fabryce z Kolonii bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 1950 – 2650 Eur brutto na godz. w zależności od doświadczenia, kwalifikacji i znajomości języka.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca na produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych;
  • najpierw pracownik będzie wdrażany i szkolony, a potem zostaną mu przydzielone odpowiednie zadania, które polegają na obsłudze maszyn, pakowaniu, foliowaniu itp.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia oraz znajomość języka niemieckiego;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie zadań;
  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy;
  • rzetelność.

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej fabryce, która przestrzega zasady BHP;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • umowę na pół roku;
  • płatne zakwaterowanie w cenie 150 Eur mc od osoby w pokoju dwuosobowym albo pokój jednoosobowy w cenie 250 Eur mc;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • możliwość podjęcia pracy na stałe.

Aplikacja:

Zgłoszenia z CV wraz ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności należy przesłać na adres: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pkos./a4/08/19.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-praca-niemcy-bez-jezyka-na-produkcji-kosmetykow-od-zaraz-kolonia/

Nr ogł.: 2945d372e1e97b38