€ 1850 brutto na mc

Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech dla par bez znajomości języka w sklepie Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 listopada 2019 02:53

Przy wykładaniu towaru potrzebne od zaraz osoby do sklepu w Hamburga. Fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka dla par z zakwaterowaniem bezpłatnym zorganizowanym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 1850 Eur brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • praca na terenie sklepu wielkopowierzchniowego, a zadaniem jest dbanie o porządek na magazynie i w alejkach;
  • do obowiązków będzie należało wykładanie towaru na półki, zmienianie ekspozycji i cen, a także przeprowadzanie kontroli jakości produktów;
  • czasami zlecane są prace przy inwentaryzacjach, które są dodatkowo płatne.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • dostępność od zaraz;
  • prawo jazdy oraz samochód – koniecznie jedno na parę;
  • elastyczność godzinowa;
  • pełna samodzielność;
  • solidne wykonywanie zadań;
  • chęć pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego koordynatora;
  • pracę na 3 miesiące próbne z możliwością podjęcia stałej pracy;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres: dringende@europe.com z dopiskiem: Fizyczna praca w sklepie, Hamburg 11/19

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-w-niemczech-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-w-sklepie-hamburg-2/

Nr ogł.: 1875dd7f9e731636