€ 12,19 brutto/h

Od stycznia 2020 przy pakowaniu lodów praca w Niemczech bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 listopada 2019 02:58

Z bezpłatnym zakwaterowaniem oferta pracy w Niemczech aktualna od stycznia 2020. Zatrudnienie w Hamburgu dla pakowaczy bez znajomości języka przy pakowaniu lodów.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 12,19 Eur brutto na godz.

Start: od stycznia 2020.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca przy ręcznym pakowaniu lodów;
  • praca w warunkach chłodniczych przy taśmie produkcyjnej;
  • przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości oraz wkładanie lodów do zbiorczych kartonów.

Wymagania:

  • brak uzależnień;
  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • mile widziana znajomość j. niemieckiego;
  • bezkonfliktowość oraz umiejętność pracy w grupie;
  • zdyscyplinowanie.

Oferujemy:

  • pracę od stycznia 2020;
  • pełny etat;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na pół roku;
  • ubezpieczenie pracownicze oraz dostęp do świadczeń socjalnych;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • wsparcie przy rozliczeniu podatku;
  • na miejscu darmowe zakwaterowanie.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy od stycznia 2020 w Niemczech proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres: arbeitbeiuns@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: pl/h/01/20

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-lodow-styczen-2020-hamburg/

wyświetleń: 731, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 8435dd7ed22d5198