€ na akord

Od połowy czerwca 2016 sezonowa praca w Niemczech zbiory truskawek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 września 2015 00:47

Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek. Ogłoszenie z Drezna aktualne od drugiej połowy września 2016 dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik do zbioru truskawek

Miejsce zatrudnienia: Drezno, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Start: II połowa czerwca 2016

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za zbieranie dojrzałych truskawek i wkładanie ich do łubianek.

Oczekiwania:

  • wytrzymałość fizyczna
  • odpowiedzialność
  • mile widziane doświadczenie w pracy sezonowej przy zbiorach truskawek
  • wytrzymałość
  • odpowiednie przygotowanie – zabranie kaloszy, odzieży nieprzemakalnej oraz kompletów i akcesoriów na upały

Oferta:

  • bezpłatne zamieszkanie w kontenerach na plantacji
  • dostęp do pryszniców i aneksu kuchennego

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne prosimy przesłać na adres:

OFERTA NIEAKTUALNA

wyświetleń: 4131, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 5125601b6ba0f2cd

5 komentarzy aby “Od połowy czerwca 2016 sezonowa praca w Niemczech zbiory truskawek”

  1. poszukuje pracy dn. 3 listopada 2015 @ 18:27

    Jestem zainteresowana pracą proszę o odpowiedz. Agnieszka,

  2. JESTEM ZAINTERESOWANA PRACA PROSZE O ODPOWIEDZ, ANNA

  3. Agnieszka Szopieraj dn. 17 listopada 2015 @ 00:05

    Jestem zainteresowana pracą. Proszę o odpowiedź. Agnieszka Szopieraj

  4. Jestem zainteresowany, prosił bym o odpowiedź, z góry dziękuję 🙂

  5. Witam jestem zainteresowana pracą
    Gabriela