€ do uzgodnienia

Od marca 2021 sezonowa praca w Niemczech bez języka przy zbiorach szparagów Geiselhöring

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Geiselhöring
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 29 października 2020 19:10

Propozycja rozpoczęcia od marca 2021 sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w Geiselhöring przy zbiorach szparagów, truskawek i malin.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Geiselhöring.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od marca 2021.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca sezonowa;
  • pracownik będzie zajmował się zbieraniem szparagów, a także truskawek i malin;
  • potem będą możliwe prace na hali przy sortowaniu zbiorów.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od marca 2021;
  • zaangażowane i solidne wypełnianie zadań;
  • wysoka sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • możliwe również zatrudnienie dla studentów w okresie wakacyjnym;
  • zatrudnienie na podstawie umowy, która jest podpisywana bezpośrednio z pracodawcą;
  • opiekę polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia możliwe od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu: 0049 171 55 11 250

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-zbiory-szparagow-od-marca-2021-geiselhoring/

Nr ogł.: 3425f9adbb09b6ea