€ 9,19 brutto/h

Od kwietnia 2019 sezonowa praca Niemcy przy zbiorach szparagów bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 marca 2019 16:25

Bez doświadczenia potrzebne osoby do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów od kwietnia 2019. Zatrudnienie bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie i atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Niemcy.

Wynagrodzenie: 9,19 Eur brutto na godz.

Start: od kwietnia 2019.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie szparagów na polu oraz ich sortowanie.

Wymagania:

  • konieczne jest wypracowanie norm godzinowych;
  • dużym atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy przy zbiorach albo rolnictwie;
  • duża wytrzymałość;
  • odpowiedzialne podchodzenie do swoich obowiązków;
  • gotowość do pracy od kwietnia do końca czerwca 2019;
  • należy zabrać ze sobą: odpowiednie ubranie, gumowce, płaszcz przeciwdeszczowy, kapelusz, krem z filtrem itp.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe, a dla najlepszych pracowników premie za wydajność;
  • raz w tygodniu istnieje możliwość wzięcia zaliczki w kwocie 50 – 100 Euro;
  • około 48 godzin pracy w tygodniu, co jest uzależnione od warunków pogodowych i zapotrzebowania;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • ubezpieczenie;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie w cenie 4 – 7 Eur w kontenerach mieszkalnych.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: niemcy@bispol.com z nagłówkiem:

„Szparagi Niemcy”. Można również wysłać sms na numer 782 745 508.

Trzeba podać swoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-sezonowej-pracy-w-niemczech-przy-zbiorach-szparagow-bez-jezyka-2019/

Nr ogł.: 5905c99f1ae30140