€ 9,19 netto/h

Od kwietnia 2019 dam sezonową pracę w Niemczech zbiory szparagów bez języka Erfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Erfurt
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 marca 2019 16:46

Od kwietnia 2019 możliwość podjęcia sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie k. Erfurtu bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie przez pracodawcę i atrakcyjną stawką godzinową.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach szparagów.

Lokalizacja: Anger, okolice Erfurtu.

Wynagrodzenie: 9,19 Eur netto na godzinę.

Start: od 9 kwietnia do 16 czerwca 2019.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca fizyczna na polu i polega na ręcznym zbieraniu szparagów.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • preferowani są mężczyźni, a także renciści, studenci oraz osoby, które są na czyimś utrzymaniu;
  • koniecznie trzeba stawić się osobiście w siedzibie firmy w celu podpisania umowy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie tymczasowe w ściśle ustalonym terminie;
  • atrakcyjna stawka godzinowa;
  • zapewnione zakwaterowanie w cenie 3,85 Eur na dobę od osoby;
  • istnieje możliwość kupienia ciepłego posiłku w cenie 3,30 Eur na dobę.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres:

biuro@kamal.info.pl z dopiskiem w nagłówku: KAM/REF/0006, ale tez można kontaktować się pod numerem telefonu: 736 158 799.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-przy-zbiorze-szparagow-erfurt-2019/

wyświetleń: 1046, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 6675c8fa60eb4c05