€ 9,70 euro brutto/h

Od grudnia 2015 fizyczna praca w Niemczech odśnieżanie bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 listopada 2015 01:28

Oferta fizycznej pracy w Niemczech przy odśnieżaniu chodników i ulic od grudnia 2015 do marca 2016. Zatrudnienie w Hamburgu dla osób bez znajomości języka niemieckiego z zapewnionym zamieszkaniem.

Stanowisko: Pracownik fizyczny do odśnieżania

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,70 euro brutto na godzinę pracy

Czas trwania umowy: od grudnia 2015 do marca 2016

Obowiązki:

  • Pracownik będzie wykonywał fizyczną pracę przy odśnieżaniu ręcznym ulic, posesji i chodników.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • gotowość do podjęcia ciężkiej pracy
  • preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem
  • pracowitość

Oferujemy:

  • pracę zgodną z niemieckimi standardami

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy proszone są o przesłanie wiadomości z CV i zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres:

Oferta nieaktualna!

wyświetleń: 2710, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 28356427946092e9

6 komentarzy aby “Od grudnia 2015 fizyczna praca w Niemczech odśnieżanie bez języka Hamburg”

  1. Witam. Mam 35 lat pracowałem przey remontach betoniarni i nie boje się ciężkiej pracy. Czekam na odp dziękuję.

  2. Witam. Jestem zainteresowany pracowałem przy tematach betoniarni i ciężarowych praca i dyspozycyjność nie jest mi obca. Czekam na odp pozdrawiam

  3. witam jestem za interesowany oferta pracy mam 22 lata i nie boje się ciężkiej pracy.Prosze o kontakt.pozdrawiam

  4. Witam. Chętnie podejmę prace przy odśnieżaniu.Czekam na wiadomość.

  5. Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy .Pracowitość wytrzymałość kondycja fizyczna to moje zalety. Czekam na odpowiedż z państwa strony

  6. Dzień dobry .
    Mam na imię Marcin lat 37.
    Jestem zainteresowany podjęciem u państwa pracy przy odśnieżaniu .
    Mógłbym podjąć pracę od zaraz.
    Jestem osobą nie palącą i bez nałogów.
    Potrafię pracować w zespole jak i samodzielnie.
    Posiadam ukończony kurs języka niemieckiego (1a) oraz podstawowy kurs języka angielskiego.
    Jestem osobą zdyscyplinowaną , wytrzymała fizycznie i psychicznie.
    Posiadam aktualną książeczkę sanitarno epidemiologiczną.
    Jeśłi moja kandydatura odpowiada państwu uprzejmie proszę o kontakt na e-mail kruk-1978-1978@o2.pl

Zostaw odpowiedź do Michal