€ akord

Od czerwca sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach truskawek bez języka Vechta

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Vechta
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 22 maja 2017 23:24

Aktualnie szukamy kandydatów bez znajomości języka do pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek. Zatrudnienie możliwe w gospodarstwie z Vechty od czerwca 2017.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce zatrudnienia: Vechta, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od czerwca 2017

Zarobki: stawka akordowa wynosząca 2,30 euro za 5-kilogramową skrzynkę

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na zbieraniu truskawek na polu

Wymagania:

  • chęć do podjęcia fizycznej pracy
  • dyspozycyjność od czerwca na okres co najmniej 2 miesięcy

Oferujemy:

  • zamieszkanie w hotelu kontenerowym zapewnione odpłatnie, pokoje dla 3,4 lub 6 osób z dostępem do łazienki, kuchni, prali oraz świetlicy z polską telewizją
  • wypłaty zaliczki raz na tydzień, reszta zarobków będzie przelana na konto po zakończeniu kontraktu
  • wygodne terminy wyjazdu od lipca dla studentów

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres:

justyna@beerenobst-moormann.de

Istnieje możliwość kontaktu pod numerem: 004944478114233

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-przy-zbiorach-truskawek-bez-jezyka-vechta-2017/

wyświetleń: 1469, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 906591ee403ea30f