€ 1700 euro brutto miesięcznie

Niemcy praca w Kolonii bez znajomości języka od zaraz pakowanie biżuterii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 27 czerwca 2016 21:53
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
pakowanie-bizuterii-5

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków przy pakowaniu biżuterii. Zatrudnienie od zaraz w Kolonii, bez znajomości języka oraz doświadczenia na podobnym stanowisku.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 1700 euro miesięcznie.

Zakres obowiązków:

  • zbieranie zamówień składanych on-line przez klientów;
  • dołączanie certyfikatów do wyrobów;
  • na życzenie klienta oczyszczanie oraz grawerowanie biżuterii;
  • pakowanie, adresowanie oraz wysyłka zamówienia.

Wymagania:

  • uczciwość – zaświadczenie o niekaralności;
  • doświadczenie będzie mile widziane;
  • odpowiedzialne i sumienne podejście do pracy;
  • możliwość rozpoczęcia od zaraz;
  • gotowość do podpisania regulaminu oraz zgody na kontrolę szafki i rzeczy osobistych;
  • punktualne przychodzenie do pracy;
  • lojalność i szczerość wobec pracodawcy.

Oferujemy:

  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania;
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy;
  • zniżki na biżuterię na podstawie karty pracowniczej;
  • prezenty oraz bony świąteczne;
  • pracę na podstawie legalnej umowy opartej o niemieckie zasady.

Aplikacje:
CV ze zdjęciem prosimy wysyłać pod adres mailowy:

  • einfach-losungen@germanymail.com

W aplikacji należy zawrzeć informacje o poziomie języka niemieckiego, ewentualnym doświadczeniu oraz dyspozycyjności, czyli od kiedy jest możliwe rozpoczęcie pracy. CV w języku niemieckim przyśpieszy proces rekrutacji.

Prosimy o zamieszczenie dopisku w tytule wiadomości: „Pakowanie biżuterii, imię i nazwisko”.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-pakowanie-bizuterii-kolonia/

wyświetleń: 2722, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 454577160607291f

7 komentarzy aby “Niemcy praca w Kolonii bez znajomości języka od zaraz pakowanie biżuterii”

  1. Sehr geehrte Damen und Herren,

    Wir sind Studenten aus Polen. Wir werden in 2016 – 22 Jahre alt und sind ein Paar seit 3 Jahren. In die Sommerferien 2016 moechten wir arbeiten; wir sind verfügbar ab Anfang Juli bis Ende August. Wir möchten zusammen arbeiten, wir sind verantwortlich, pünktlich,ehrlich, hilfreich und suchtfrei.

    Wenn Sie zusätzliche Informationen benötigen, stehen wir Ihnen gerne jederzeit zur Verfügung.

    Auf Wünsch schicken wir Ihnen gerne weitere Informationen zu.

    Über eine positive Antwort von Ihnen wurden wir sehr freuen.

    Mit freundlichen Grüßen,

    Piotr Porada und Klaudia Kęsoń

    Tel. 697993851

  2. Hallo,

    ich interessiere mich für Ihre Angebot. Unsere Gruppe besteht aus 4 Personen (2 Paare). Wir sind Menschen von 20 bis 23 Jahren. Wir sind bereit, für eine kurze Zeit zu arbeiten , und wenn möglich, sind wir für die lange Zusammenarbeit bereit. Wir sind ab sofort verfügbar.

    Bitte kontaktieren Sie

    Mit freundlichen Grüßen
    Natalia

  3. Jestem zainteresowany na wyjazd z dziewczyną.
    Prosze o kontakt:791 236 984

  4. Daniel Czechowski dn. 22 lipca 2016 @ 10:40

    Witam jestem gotowy do pracy od zaraz ,mój numer 535609270

  5. Witam wraz z dziewczyna jesteśmy zainteresowani praca w wyżej wymienionym ogłoszeniu. Oboje posiadamy prawo jazdy i samochód. Przesyłamy Państwu nasze CV. I mamy nadzieje na kantakt tel. 535230692

  6. Jestem wstanie wyjechać dnia 14 09 2016 na okres 6 lat.

  7. Jeseteśmy zainteresowania Marek i Małgorzata. Prosimy o kontakt pod numer: 667301884