€ 23000 brutto/mc

Köln Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji czekolady od zaraz 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 września 2020 18:15

Fabryka z Kolonii szuka chętnych bez znajomości języka do pracy w Niemczech. Zatrudnienie od zaraz dla Polaków na produkcji czekolady. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2300 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik najpierw przechodzi szkolenie z BHP w odpowiednich odstępach od innych pracowników;
  • najważniejszym zadaniem będzie pakowanie produktów, obsługiwanie urządzeń produkcyjnych, a także dbanie o jakość i prace manualne.

Wymagania:

  • dokładność;
  • dostępność od zaraz;
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • samodzielność;
  • chęć wykonywania pracy powtarzalnej;
  • punktualność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie płatne do 10 dnia każdego następnego miesiąca;
  • zakwaterowanie w cenie 300 € na mc od osoby;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • pracę w systemie zmianowym;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • odzież służbową;
  • niemiecką umowę o pracę na 1,5 roku.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i realnym terminem dyspozycyjności prosimy kierować na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pc/k/09/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-czekolady-koln/

Nr ogł.: 4475f579a99172b6

Linki sponsorowane

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.