€ do uzgodnienia

Niemcy praca w gastronomii pomoc kuchenna bez języka w restauracji Perl

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Perl
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 sierpnia 2016 02:26

Oferujemy zatrudnienie w restauracji z miasta Perl jako pomoc kuchenna przy zmywaniu. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka z darmowym obiadem.

Stanowisko: Pomoc kuchenna w restauracji

Lokalizacja: Perl, Niemcy

Stawa godzinowa: do ustalenia

Zakres zadań:

  • zatrudnienie odbywa się w Restaurant Maimuehle z Perl
  • pracownik będzie odpowiedzialny za zmywanie naczyń, sztućców czy garnków a także pracami porządkowymi na kuchni, restauracji i hotelu
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • odpowiedzialne podejście do powierzonych przez pracodawcę zadań
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdolność do wykonywania wielu zadań
  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • motywacja do osiągania wysokich wyników

Oferujemy:

  • jeden ciepły posiłek w trakcie godzin pracy
  • duża liczba godzin pracy miesięcznie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • przejrzyste warunki podjęcia pracy w Niemczech

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem poczty elektronicznej.

adres kontaktowy: e.theis@maimuehle.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-perl-w-restauracji-pomoc-kuchenna/

wyświetleń: 1212, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 74957a3da3ae6aa0

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.