€ 14-16

Niemcy praca w budownictwie – stolarz budowlany – montaż okien i drzwi, Lingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lingen
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 września 2019 21:07

Z podstawową znajomoscią języka w rejonie Lingen dostępna od zaraz ciekawa praca w Niemczech w budownictwie przy montażu okien i drzwi jako stolarz budowlany.

Stolarz budowlany (k/m) – montaż okien i drzwi
Miejsce pracy: Północnozachodnie Niemcy

Zakres obowiązków:

• Kompleksowy montaż okien, drzwi oraz żaluzji
• Montaż bezpośrednio u klientów na terenie regionu

Oferujemy:

• Różnorodny zakres obowiązków
• Atrakcyjne wynagrodzenie 14 do 16 € brutto/h
• Możliwość przejęcia przez zakład
• Pracę w nowoczesnym przedsiębiorstwie
• Opłacone zakwaterowanie w przypadku zleceń montażu u klienta
• Pracę w przyjaznym zespole u rzetelnego pracodawcy

Wymagania:

• Wykształcenia zawodowego jako stolarz (m/k) lub w zawodzie pokrewnym
• Doświadczenia w instalacji i montażu okien, drzwi oraz żaluzji
• Sprawności fizycznej
• Kultury osobistej
• Samodzielnego i sumiennego wykonywania obowiązków
• Znajomości języka niemieckiego co najmniej na poziomie komunikatywnym – warunek konieczny
• Prawa jazdy kat. B (warunek konieczny)

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Malmeda 11 lok. 15 | PL 15-440 Białystok
Tel: +48 85 675 96 88; +48 85 651 12 53
Tel. kom.: +48 505 865 118
bialystok@cp-personal.com | www.cp-personel.pl

Brak tagów

wyświetleń: 400, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 8345d89fadf63d6d

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.