€ 15-16 brutto/h

Niemcy praca w budownictwie od zaraz dla glazurnika-płytkarza w Memmingen 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Memmingen
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 lutego 2021 18:37
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
glazurnik praca niemcy w budownictwie 2019 2i

Z bezpłatnym zakwaterowaniem w Memmingen od zaraz legalna praca w Niemczech na budowie dla glazurników-płytkarzy przy wykończeniach i remontach łazienek.

Stanowisko: Glazurnik – pracownik budowlany

Pensja: od 15 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Lokalizacja: Memmingen, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • remonty łazienek w budownictwie komercyjnym i prywatnym
  • zadania wykonywane będą w zespołach
  • obowiązkiem pracownika jest montowanie płyt na ściany w systemie Viterma – pełne przeszkolenie na miejscu

Oczekiwania:

  • minimum 2 lata udokumentowanego doświadczenia jako glazurnik – płytkarz
  • zdolności manualne i techniczne
  • gotowość do przyjechania własnym samochodem
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na polskiej umowie o pracę – umowa w języku polskim, z polskim kodeksem pracy
  • pracę na dłużej
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • pracodawca zapewnia dopłaty za przejazdy Polska – Niemcy i Niemcy – Polska
  • opcja pobierania zaliczek
  • nadgodziny płatne dodatkowo 25-100%
  • przejrzyste warunki
  • pomoc koordynatora ze strony biura
  • świadczenia niemieckie np. Kindergeld

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do przesyłania zgłoszeń poprzez źródło.

źródło: www.pracuj.pl/praca/glazurnik-memingen-niemcy,oferta,7844431

wyświetleń: 412, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 268601856621e9a8

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.