€ 13,00€ + 30€ dodatku

Niemcy praca w budownictwie bez znajomości języka od zaraz remonty-wykończenia w Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Köln
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 grudnia 2021 19:00
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
regipy szpachlowanie praca niemcy na budowie 2021

W Kolonii od zaraz z bezpłatnym zakwaterowaniem oferta pracy w Niemczech na budowie bez znajomości języka przy wykończeniach i remontach obiektów – regipsy (sucha zabudowa KG).

Köln, Niemcy

Regipsiarz/ Monter płyt K-G

Zakres obowiązków
• praca przy remontach budynków

Oczekujemy
• znajomości języka niemieckiego (wystarczy jedna osoba w grupie)
• doświadczenia zawodowego
• prawa jazdy kat. B
• własny środek transportu mile widziany

Mile widziane całe brygady!

Oferujemy
• niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych
• stawkę 13,00€ + 30€ dodatku na paliwo na każdy dzień pracy
• możliwe nadgodziny dodatkowo płatne
• darmowe zakwaterowanie

Dane kontaktowe

Łukasz Götz

lukasz@cdpersonal.eu

Telefon:+48 887 029 967

źródło: https://carpediempersonal.eu/oferty-pracy/regipsiarz-monter-plyt-k-g

wyświetleń: 292, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 98261a7bc0577f0f