€ 12.5-14.5

Niemcy praca w Bad Bentheim jako operator maszyn do pakowania (k/m)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dolna Saksonia
  • Wymagany stopień znajomości języka: Komunikatywna znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 października 2019 20:10

W miejscowości Bad Bentheim dostępna do podjęcia ciekawa oferta pracy w Niemczech na produkcji jako operator maszyn do pakowania.

Miejsce pracy: Bad Bentheim

Zakres obowiązków:

• Ustawianie parametrów oraz obsługa maszyn do pakowania
• Ciągłe doskonalenie i optymalizacja procesów produkcji pod względem efektywności oraz jakości
• Nadzorowanie procesów produkcji, unikanie zastojów
• Przeprowadzanie codziennej konserwacji maszyn oraz dokonywanie drobnych napraw
• Współpraca z kierownikami zmiany oraz pracownikami produkcji

Oferujemy:

• Zatrudnienie na dłuższy okres
• Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości od 12,50 € brutto/h – 14,50 € brutto/h w zależności od doświadczenia + dodatki
• Szkolenie wdrożeniowe
• Różnorodne możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji
• Komfortowe zakwaterowanie

Wymagania:

• Doświadczenia w pracy w zakładzie przemysłowym oraz zdolności technicznych
• Rzetelności, dyspozycyjności, umiejętności pracy w grupie
• Dobrej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego –
wymóg konieczny
• Gotowości do pracy zmianowej oraz w weekendy
• Prawa jazdy kat. B

Brak tagów

wyświetleń: 347, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 7025d8de0f9e28e5

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.