€ 13 euro brutto/h

Niemcy praca sprzątanie domów i mieszkań luksusowych od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 2 września 2016 21:42

Pilnie poszukujemy chętnych do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu luksusowych domów i apartamentów. Zatrudnienie w Monachium dla Polaków z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Monachium, Niemcy

Wynagrodzenie: 13 euro brutto na godzinę

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • kompleksowe sprzątanie domów i mieszkań luksusowych w Monachium
  • typowe dla tego zawodu zadania tak jak – wycieranie kurzy, ścielenie łóżek, itp.

Wymagania:

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • prawo jazdy kat.B
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym
  • dokument zaświadczający o niekaralności
  • umiejętność zachowywania pełniej dyskrecji oraz bycie kulturalnym i profesjonalnym
  • dynamiczne tempo pracy
  • przykładanie się do powierzonych prac

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Monachium dla Polaków od zaraz
  • pomoc na miejscu w zorganizowaniu odpłatnego miejsca zamieszkania
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • pomoc przy formalnościach i tłumaczeniach
  • dobre wynagrodzenie
  • zapewniony sprzęt i chemia gospodarcza
  • wprowadzenie w zadania

Aplikacja:
Drodzy kandydaci zapraszamy do aplikowania. Wiadomość e-mail z załączeniem dokumentów aplikacyjnych należy przesłać na adres:
dringende@europe.com z dopiskiem w tytule: sprzatanie-mieszkan-9/16

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-monachium-przy-sprzataniu-mieszkan-i-apartamentow/

wyświetleń: 1517, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 64657c9af2420810

1 odpowiedź aby “Niemcy praca sprzątanie domów i mieszkań luksusowych od zaraz Monachium”

  1. jestem gotowa na wyjazd

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.