€ akord

Niemcy praca sezonowa od zaraz zbiory szparagów 2018 bez języka niemieckiego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 kwietnia 2018 05:10

Propozycja sezonowej pracy w Niemczech 2018 przy zbiorach szparagów na polu. Chętnie zatrudnimy od zaraz kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce pracy: Niemcy

Start: od zaraz

Płaca: przy zbiorach stawka akordowa – 0,67 euro netto za kilogram warzyw lub 8,84 euro netto za godzinę przy pracy na hali

Opis stanowiska:

  • zadaniem mężczyzn będzie zbieranie szparagów na polu zgodnie z limitami dziennymi
  • kobiety będą zajmowały się oczyszczaniem oraz sortowaniem warzyw na hali

Wymagania:

  • pracowitość i zaangażowanie
  • brak przeciwwskazań do podjęcia fizycznej pracy
  • preferowane osoby w wieku od 18 do 55 lat
  • możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz
  • zaletą będzie doświadczenie w pracach sezonowych
  • własna odzież oraz gumowe obuwie

Oferujemy:

  • pracę od zaraz do końca czerwca
  • zakwaterowanie w przyczepach kempingowych lub 4-osobowych pokojach za 6,76 euro dziennie
  • zatrudnienie na jasnych warunkach
  • ubezpieczenie zdrowotne dla pracowników

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

rekrutacja@mjob.com.pl

Możliwy jest kontakt telefoniczny pod numerem: 882-065-390

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-w-niemczech-2018-przy-zbiorach-szparagow-od-kwietnia/

wyświetleń: 1493, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 9845abc18c12dd1e

2 komentarze aby “Niemcy praca sezonowa od zaraz zbiory szparagów 2018 bez języka niemieckiego”

  1. Witam szukamy pracy mamy doświadczenie 5 osób (4 panie)Pozdrawiam

  2. Chętnie bym spróbowała jakie są zarobki na szparagach i ile czasu trwa ta praca

Zostaw odpowiedź do Michał

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.