€ 8,84/h brutto

Niemcy praca sezonowa bez znajomości języka dla par od zaraz zbiory warzyw Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 września 2018 20:19

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla par od zaraz przy zbiorach warzyw bez znajomości języka we Frankfurcie nad Menem. Zapewniamy zakwaterowanie odpłatne oraz dobre wynagrodzenie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Miejsce: Frankfurt nad Menem.

Stawka godzinowa: 8,84/h brutto.

Obowiązki:

  • zbiory oraz sadzenie warzyw takich jak kapusta, sałata, pory, marchew, seler;
  • inne zadania zlecone przez przełożonego.

Wymagania na stanowisku:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia na 3 miesiące;
  • motywacja do pracy;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • odpowiedzialność;
  • dobry stan zdrowia;
  • przykładanie się do zadań.

Oferujemy:

  • dobrą płacę;
  • 50-60 godzin pracy w tygodniu;
  • zakwaterowanie płatne 3 euro za dobę;
  • możliwość pobierania wcześniejszych zaliczek;
  • zatrudnienie dla par lub młodych małżeństw.

Aplikacja:

Zachęcamy do zgłaszania się za pośrednictwem numeru telefonu
13 4463295 albo 782745508.

Aplikować można również poprzez stronę:

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-przy-zbiorze-kapusty-salaty-selera-frankfurt-nad-menem/

wyświetleń: 921, dzisiaj: 2

Nr ogł.: 3745b8e9a8cae41a