€ 7,40 na godzinę brutto

Niemcy praca sezonowa bez języka przy zbiorach szparagów 2018 Fellbach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Fellbach
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 listopada 2016 00:42

Poszukiwani pracownicy do zatrudnienia w Fellbach przy zbiorach szparagów. Sezonowa praca w Niemczech dostępna od marca 2018 dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Fellbach, Niemcy

Czas trwania umowy: około 4-7 tygodni

Termin rozpoczęcia: od marca 2018

Wynagrodzenie: 7,40 euro brutto za godzinę

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na zbieraniu, a następnie pakowaniu szparagów
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie podważanie warzyw odpowiednim narzędziem, wyciąganie, a koniec zakopywanie wgłębień w ziemi

Wymagania:

  • dobra kondycja
  • motywacja do pracy na sezon 2018
  • energia i zaangażowanie
  • umiejętność pracy na czas
  • brak uzależnień
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • zakwaterowanie w cenie 5 euro dziennie w kontenerach mieszkalnych
  • niedrogie wyżywienie

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zgłoszenia aplikacyjne należy wysyłać na adres:

info@fruechtle.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-niemcy-przy-zbiorach-szparagow-2017-bez-jezyka-fellbach/

wyświetleń: 1680, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 715582cc90396266

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.