€ 8,50 euro brutto/h

Niemcy praca Rostock bez znajomości języka sortowanie odzieży od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rostock
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 20 października 2015 04:04

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie od zaraz na linii produkcyjnej w Rostocku dla Polaków.

Stanowisko: Sortowacz odzieży używanej

Start: od zaraz

Lokalizacja: Rostock, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto na godzinę pracy

Zadania:

  • sortowanie odzieży używanej
  • rozdzielanie ubrań ze względu na jakość oraz rodzaj

Oczekiwania:

  • dynamiczne tempo pracy
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • dobre zdrowie
  • zręczność
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz na niemieckich warunkach
  • umowę bezpośrednio z pracodawcą
  • terminowe wypłacanie pensji
  • pomoc koordynatora Polaka

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo na adres:

Ogłoszenie wygasło!

wyświetleń: 2441, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 746562580e1dc8f3