€ 2500 - 2600 brutto/mc

Niemcy praca przy sprzątaniu galerii handlowej od zaraz Dortmund 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 stycznia 2020 20:07

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy sprzątaniu galerii handlowej. Zatrudnienie 2020 w Dortmundzie dla sprzątaczy-sprzątaczek z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Dortmund.

Wynagrodzenie: 2500 – 2600 Eur brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie sprzątał galerię handlową zgodnie z grafikiem, czyli obchodzenie wybranych miejsc, sprzątanie oraz wpisywanie się w grafik;
  • mycie podłóg, sprzątanie toalet, opróżnianie koszy na śmieci itp.

Wymagania:

  • samodzielność;
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • odpowiedzialność;
  • posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku.

Oferujemy:

  • dokładne szkolenie i wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • samodzielne stanowisko pracy;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • pracę na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia zatrudnienia;
  • niemiecką umowę o pracę.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać na adres e-mail: neuearbeit@berlin.com z podaniem tytułu: Niemcy praca przy sprzątaniu galerii handlowej, Dortmund/01/2020

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-przy-sprzataniu-galerii-handlowej-dortmund-2020/

wyświetleń: 1105, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 6775e25e91998885

Linki sponsorowane

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.