€ ok. 1400 euro brutto/mc

Niemcy praca przy pakowaniu czekoladek bez znajomości języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 27 października 2015 01:32

Producent czekoladek z Hamburga zatrudni od zaraz pracowników bez znajomości języka na stanowisko pakowacza. Niemcy praca przy pakowaniu pralinek bez doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz sukienek

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: ok. 1400 euro brutto/mc

Start: od zaraz

Zadania:

  • pracownik będzie kompletował zestawy czekoladek i pakowań w plastikowych tackach
  • jest to praca manualna wymagająca szybkości i sprawności manualnej
  • przeprowadzanie kontroli jakości

Oczekiwania:

  • zręczność, ostrożność
  • spostrzegawczość
  • duża zręczność
  • odpowiedzialne podchodzenie do powierzonych zadań

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • pracę na stałe po przejściu okresu próbnego
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie wiadomości zatytułowanej: „Pakowacz czekoladek” na adres:

Ogłoszenie nieaktualne!

wyświetleń: 2897, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 86562eaaef7c4fb

3 komentarze aby “Niemcy praca przy pakowaniu czekoladek bez znajomości języka Hamburg”

  1. Mateusz Burzawa dn. 5 listopada 2015 @ 06:35

    Witam bylbym bardzo zainteresowany praca, prosze o kontakt tel – 730271997

    Pozdrawiam 😉

  2. MateuszBeata dn. 22 listopada 2015 @ 15:54

    Witam. Wraz ze swoja dziewczyna jestesmy zainteresowani praca. Mozemy zaczac od zaraz. Tel 533144419

  3. IzabelaRega dn. 30 listopada 2015 @ 18:39

    Witam, proszę o kontakt odnośnie pracy, 515711991, pozdrawiam 🙂