€ 1750 euro brutto miesięcznie

Niemcy praca produkcja dań gotowych dla par bez znajomości języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 28 maja 2016 20:56

Praca w Niemczech na produkcji hot-dogów, hamburgerów i pizzy mrożonej dla par, bez znajomości języka. Przyjmujemy Polaków w zakładzie z Dortmundu. Pomagamy w zorganizowaniu zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Miejsce: Dortmund.

Wynagrodzenie: 1750 euro miesięcznie.

Zakres obowiązków:

  • praca odbywa się przy taśmie produkcyjnej, na hali w obniżonej temperaturze;
  • polega na układaniu składników na hamburgerach i pizzy;
  • zwijanie wrapów, wkładanie parówek do hot-dogów;
  • sporządzanie sosów i dodatków według receptury;
  • kontrolowanie jakości;
  • pakowanie produktów.

Wymagania wobec kandydatów:

  • predyspozycje do pracy w obniżonej temperaturze;
  • ogłoszenie skierowane jest do par;
  • sumienne podejście do zadań;
  • umiejętność pracy zgodnej z przepisami;
  • aktualna książeczka sanepid;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • energiczność, efektywność, odpowiedzialność.

Zadania na stanowisku:

  • wsparcie w sprawach formalnych;
  • pomoc w organizacji zakwaterowania;
  • profesjonalne szkolenie;
  • stabilne stanowisko pracy;
  • odzież ochronną.

Aplikacje:
Prosimy o wysyłanie maili z CV pod adres:

einfach-losungen@germanymail.com

W temacie prosimy wpisać: „Niemcy praca na produkcji dań gotowych, Dortmund, Imię, nazwisko”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-na-produkcji-dan-gotowych-dortmund/

wyświetleń: 3646, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 6645745ea69ec13e

10 komentarzy aby “Niemcy praca produkcja dań gotowych dla par bez znajomości języka Dortmund”

  1. Witam jestem zainteresowany praca prosze o kontkat +48887729831

  2. Witam serdecznie jestem zainteresowana ogłoszeniem o pracę. Proszę o kontakt pod numer 889 173 097.Pozdrawiam

  3. 2 panie dn. 30 maja 2016 @ 13:36

    Jesteśmy zainteresowane pracą na produkcji dań gotowych bez znajomosci jezyka.Prosimy o kontakt pod numerem tel.500065409 i 518474760 przeslemy cv po katakcie telefonicznym lub meilowym.

  4. jestem zainteresowany ofertą pracy wraz z dziewczyną mozemy podjąc prace od zaraz muj nr tel 785755664 dziękuje i czekam na szybkom odpowiedz

  5. witam ….jestem zainteresowana praca , prosze o kontakt pod nr tel 690 318 044

  6. Para MiM dn. 8 czerwca 2016 @ 14:07

    Witam serdecznie jesteśmy zainteresowani ogłoszeniem o pracę. Proszę o kontakt pod numer 785075293.Pozdrawiam

  7. Hallo das ist meine email kociczka27@tlen.pl bitte schreiben bei mir keine problem arbeiten zusammen mit ihnem Mann .Edyta 34jahre ,Marcin 36 jahre. Lg Edyta,Marcin

  8. Adrian Warciak dn. 14 czerwca 2016 @ 23:51

    Jesteśmy gotowi podjąć prace od zaraz, 3 osoby prosimy o kontakt 514251924

  9. witam jeśli oferta jest aktualna proszę o szczegóły na maila

  10. witam mam na imie konrad chcialbym podjac prace z kolega od zaraz moj tel691305372