€ 12 euro brutto za godzinę

Niemcy praca od zaraz sprzątanie lotniska z podstawowym językiem Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hannover
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 8 czerwca 2016 20:57
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
sprzatanie-lotniska

Lotnisko w Hanowerze od zaraz posiada wakaty przy sprzątaniu. Niemcy praca z podstawową znajomością języka dla osób dokładnych i energicznych. Pomagamy w organizacji zakwaterowania.

Stanowisko: sprzątaczka/sprzątacz.

Miejsce zatrudnienia: Hanower, lotnisko.

Wynagrodzenie: 12 euro brutto za godzinę.

Start: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • bieżące dbanie o porządek na terminalu lotniska;
  • opróżnianie koszy na odpady, zamiatanie, mycie podłóg itp;
  • reagowanie gdy np. coś się komuś wyleje – sprzątanie;
  • zadania wykonywane będą za pomocą odpowiednich maszyn i sprzętów.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy na 4 miesiące;
  • co najmniej podstawowy język niemiecki;
  • sprawność fizyczna na dobrym poziomie;
  • niekaralność;
  • dokładność, sumienność;
  • zaradność;
  • poczucie estetyki;
  • odpowiedzialne podejście i uczciwość.

Oferujemy:

  • umowę próbną na 4 miesiące z możliwością przedłużenia na stałe;
  • dokładne szkolenia stanowiskowe;
  • wsparcie w szukaniu kwatery;
  • dostęp do zakupów w strefie wolnocłowej;
  • legalne i stabilne zatrudnienie.

Aplikacje:
Prosimy wysyłać zgłoszenia pod poniższy adres mailowy. W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Sprzątanie lotniska, Hannover”.

  • Beschaftigung@germanymail.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/hannover-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-przy-sprzataniu-lotniska/

wyświetleń: 1743, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 350575858849b61a