€ 10,50 euro za godzinę brutto

Niemcy praca od zaraz przy sprzątaniu biur w Hamburgu dla Polaków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Opublikowany: 11 marca 2016 23:35
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
sprzatanie-biura3

Aktualna praca w Niemczech przy sprzątaniu biur na dwie zmiany. Zatrudnienie od zaraz w firmie z Hamburga, dla Polaków, z wymaganą podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: sprzątaczka/sprzątacz.

Zarobki: 10,50 euro za godzinę brutto.

Miejsce pracy: Niemcy, Hamburg.

Zadania na stanowisku:

  • praca odbywa się w systemie zmianowym: 6.00 – 14.00, 14.00 – 22.00;
  • sprzątanie we wszystkich pomieszczeniach – open space, kuchnia, korytarze, toalety;
  • wynoszenie śmieci;
  • odkurzanie wykładzin i powierzchni;
  • podlewanie kwiatów.

Oczekiwania:

  • możliwość pracy fizycznej;
  • doświadczenie w pracy przy sprzątaniu;
  • dokładność i poczucie estetyki;
  • język niemiecki w stopniu podstawowym;
  • uczciwość;
  • samodzielność;
  • dobry stan zdrowia.

Zapewniamy:

  • pracę zmianową;
  • rozpoczęcie pracy od zaraz;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • sprzęty potrzebne do pracy, środki chemiczne;
  • samodzielne stanowisko;
  • wprowadzenie w obowiązki.

Dla kandydatów;
CV (najlepiej w języku niemieckim, ale nie jest to warunek konieczny) prosimy wysyłać pod adres e-mail:

neuearbeit@berlin.com

Należy zamieścić dopisek w tytule: Sprzątanie biur, Hamburg

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-sprzatanie-biur-od-zaraz-w-hamburgu/

wyświetleń: 1969, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 18956e2cf58c5de6

1 odpowiedź aby “Niemcy praca od zaraz przy sprzątaniu biur w Hamburgu dla Polaków”

  1. Mogę wyjechać do pracy w każdej chwili.Tel. 604260747.

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.