€ 14 brutto/h

Niemcy praca od zaraz przy sprzątaniu biur w Hanowerze jako sprzątaczka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 10 lutego 2019 16:21

Dla Polaków praca w Niemczech przy sprzątaniu biur od zaraz. Oferta z Hanoweru bez doświadczenia jako sprzątaczka oraz z zapewnionym wsparciem przy znalezieniu zakwaterowania. Poza tym pracodawca daje atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Hanower.

Wynagrodzenie: 14 Euro brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca polega na sprzątaniu biura, np. mycie podłóg, włączanie zmywarki czy też dbanie o czystość w łazience oraz w gabinetach itp.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • znajomość języka niemieckiego przynajmniej na podstawowym poziomie;
  • miel widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • pracowitość;
  • sumienne i dokładne wypełnianie swoich obowiązków;
  • wysoka sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • pracę od 16:00 do 24:00;
  • dobre warunki zatrudnienia;
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w terminie;
  • pomoc w załatwieniu spraw urzędowych;
  • legalną, niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • świadczenia socjalne.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres:

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com z podaniem numeru referencyjnego: nr. ref.: sprzatanie-biur/02/19.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-biur-od-zaraz-hanower/

wyświetleń: 1375, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 9885c602e70bffe5