€ 8,80 euro brutto/godz

Niemcy praca od zaraz przy pakowaniu bez języka Stuttgart na magazynie z elektroniką

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Wymagane doświadczenie: Bez doświadczenia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 września 2015 01:26

Dam pracę w Niemczech na stanowisku pakowacza w magazynie z elektroniką. Zatrudnienie od zaraz w Stuttgarcie dla osób bez znajomości języka niemieckiego przy pakowaniu artykułów elektronicznych.

Stanowisko: Pracownik na magazynie

Miejsce: Stuttgart

Stawka godzinowa: 8,80 euro brutto/godz

Zadania:

  • zbieranie sprzętów elektronicznych zgodnie z zamówieniem
  • pakowanie i przygotowywanie do wysyłki
  • odpowiednie zabezpieczanie

Wymagania:
– sumienność, pracowitość i odpowiedzialność
– gotowość do pracy na zmiany
– możliwość podjęcia pracy od zaraz
– umiejętność pracy w zespole
– dbałość o porządek w miejscu pracy

Oferujemy:
– pracę dwuzmianową
– umowę o pracę na czas nieokreślony
– atrakcyjne wynagrodzenie 8,80 euro brutto/godz
– zakwaterowanie bezpłatne na miejscu
– opiekę polskiego koordynatora
– ubezpieczenie
– pracę w miłym i młodym zespole
– duże możliwości rozwoju i awansu na inne stanowiska

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

Ogłoszenie wygasło

ID ogłoszenia: 21055c377ab5f1f7

1 odpowiedź na “Niemcy praca od zaraz przy pakowaniu bez języka Stuttgart na magazynie z elektroniką”

  1. jestem gotowy do podjęcia pracy od zaraz posiadam własny samochód ,mam też uprawnienia na wszystkie rodzaje wózków widłowych pozdrawiam Marek Leśko