€ 2000-2500/mc

Niemcy praca od zaraz produkcja pizzy bez znajomości języka Hamburg 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 grudnia 2018 19:28

Fabryka z Hamburga od zaraz zatrudni Polaków na produkcję pizzy. Oferta pracy w Niemczech 2019 bez znajomości języka dla 8 osób – zapewniamy umowę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 2000-2500 euro miesięcznie, zależnie od doświadczenia i znajomości języka.

Wakaty: 8.

Zakres obowiązków:

  • produkcja pizzy i innych dań gotowych;
  • mycie maszyn produkcyjnych;
  • przetwarzanie półproduktów;
  • umieszczanie składników na blatach ciasta;
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy;
  • inne zadania zlecone przez kierownika.

Wymagania:

  • umiejętność działania w zespole;
  • gotowość do rozpoczęcia od zaraz;
  • kultura osobista na wysokim poziomie;
  • chęć do pracy na zmiany;
  • elastyczność;
  • przyjazne podejście;
  • kultura osobista.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta;
  • wsparcie przy formalnościach;
  • dokładne szkolenie wstępne;
  • zakwaterowanie płatne 200 euro miesięcznie od osoby;
  • pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • comiesięczny w gratis w postaci wyrobów firmowych.

Aplikacje:
CV ze zdjęciem i termin dyspozycyjności prosimy wysyłać pod adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com

Nr.ref. prod/a8/01/19.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-od-stycznia-2019-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-pizzy-hamburg/

wyświetleń: 1066, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 9305c24ce94f2a1b