€ 1860 euro/m-c brutto

Niemcy praca od zaraz na produkcji lodów bez znajomości języka Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 grudnia 2017 02:11

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnienie od zaraz w Lipsku na produkcji lodów i deserów lodowych.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce: Lipsk, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 1860 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w zakładzie zajmującym się produkowaniem lodów i deserów lodowych
  • zadaniem pracownika będzie wykonywanie czynności przy procesie produkcji – obsługa maszyn, kontrola jakości oraz dostarczanie surowców
  • do obowiązków będzie należało także pakowanie gotowych towarów do pudełek

Wymagania:

  • gotowość do pracy w warunkach chłodniczych
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • ważna książeczka sanepidu
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dyspozycyjność na minimum 6 miesięcy

Oferujemy:

  • pracę od zaraz na podstawie niemieckiej umowy
  • ubezpieczenie
  • dobre zarobki wypłacane na konto
  • szkolenia w języku polskim
  • zamieszkanie w cenie 200 euro za miesiąc
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszeń z CV, LM oraz danymi osobowymi na adres:

arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: „Produkcja lodów i deserów, Lipsk 2018”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-przy-produkcji-lodow-2018-lipsk/

wyświetleń: 1244, dzisiaj: 2

Nr ogł.: 9035a3edae2c6fdb