€ 1750 euro/m-c brutto

Niemcy praca od zaraz na produkcji kanapek bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 maja 2017 23:23

Od zaraz oferta zatrudnienia w fabryce z Berlina dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Praca w Niemczech na produkcji kanapek i przekąsek dla biur oraz firm.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 1750 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na przygotowywaniu kanapek i świeżych przekąsek oferowanym biurom oraz firmom
  • zadaniem pracownika będzie mycie i krojenie składników używanych do produkcji
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za prace porządkowe

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • wytrzymałość i siła fizyczna
  • zaangażowanie i sumienność
  • brak spóźnień
  • preferowane osoby z własnym autem
  • samodyscyplina

Oferujemy:

  • zapewnione na miejscu zakwaterowanie w cenie 250 euro miesięcznie
  • kompleksowe szkolenia
  • ubrania robocze
  • zatrudnienie od zaraz na podstawie niemieckiej umowy
  • perspektywę stałego zatrudnienia i awansu dla najlepszych
  • pracę na stabilnych warunkach

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie zgłoszeń z CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

zuver-cv@consultant.com z dopiskiem ” produkcja kanapek/05/2017″

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-na-produkcji-kanapek-od-zaraz-berlin/

wyświetleń: 1317, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 954591ee4dfb3db1